- Reklama -magazin

Žena ve znamení Kozoroha – tajemná a pracovitá: Jaké jsou její tajemství, ale i šťastná čísla?

Možná se vám na první i druhý pohled budou zdát chladné, někdy až nepřístupné. Je to však jen klamný dojem. Ukrývají v sobě množství vášnea je jen na vás, zda ji objevíte.

Obecná charakteristika
Ženy ve znamení Kozoroh mají přirozený půvab a dobré způsoby. Může být okouzlující ženské hledající oporu v muži, ale i ledově povzneseno a vyzývající, aby si muž hrdinským činem získal jejich ruku. Pod těmi ženskými svody se však ukrývá pevné a praktické odhodlání ukořistit toho pravého muže, na kterého budou hrdé a dětem bude skvělým otcem.

Prvořadá je pro ně kariéra, ale pouze před láskou, ne před manželstvím. Uznání skvělých organizačních vlastností vyžaduje na obou frontách současně – v práci i v domácnosti. Když jim muž dá dostatečný prostor a pocit bezpečí, vzdají se vlastní kariéry ve prospěch té jeho. Ocení, pokud si je muž spolehlivost bude vážit. Opak totiž může vyvolat náladovost nijak nesouvisející s premenstruačním syndromem.

Říká se o nich, že jsou odměřená, ale není to pravda, protože ve společnosti srší vtipem a slova moudrosti padají jako blesk z čistého nebe. Nad komplimenty od zamilovaných mužů se pouze pousmějí, neboť samy dobře vědí, jak super vypadají. Nemilosrdnými pozorovacími schopnostmi vidí člověku až na dno jeho duše a přesně vědí, který muž to s nimi myslí opravdu vážně. Hrdost jim nedovolí, aby na někom byly závislé.

Silné a slabé stránky
Za slabé stránky lze považovat workoholismus. Milují svou práci, proto jsou někdy ochotny kvůli ní obětovat i vztah. Těší jejich spíše úspěchy a nové výzvy. Když jsou ve vztahu, partner je na druhé koleji, což ho časem omrzí. Soutěživost je také jedna z vlastností, kterou žena ve znamení Kozoroha má.

Silnou stránkou je jejich průbojnost, pracovitost a oddanost. Jsou sofistikované a dokáží vidí do lidí. Jsou vášnivé a zásadové.

Typická barva tohoto znamení
Nevšední a zároveň základny barvy jsou tomuto znamení blízké. Barvy jako hnědá, šedá, černá. Tajemné, ale zároveň elegantní a sofistikované barvy, které do života ženy Kozoroha přinášejí tu správnou energii a podněcují jejich smysly.

Tyto barvy jsou velkou neznámou. Někdy vyjádří všechno a někdy jsou vysoce neutrální. Pokud se jimi ženy obklopí, budou se cítit komfortně a stabilně.

vhodné dárky
Zabodujete u nich nadčasovými věcmi, které nevypadají Supermodel, ale jsou trvanlivé. Ať už je to kožená peněženka, pásek nebo boty, může to být i taška, elektronika nebo encyklopedie se zajímavými fakty.

Kariéra
Tyto dámy jsou ambiciózní, mají rádi pořádek. Hodí se pro práci ve státní správě či velkém podniku. Cokoliv je zajímá a baví, přetvoří to na podnikání. V jejich povaze je zakódovaný růst, chtějí postupovat stále vyšší a chtějí, aby rostl i jejich byznys. Kozorozi však nejsou jen nadřízenými, jsou dobrými nadřízenými. Chtějí být ve vedoucí pozici, zároveň však mají silnou touhu udělat ze světa lepší místo.

Mohou pracovat jako: ekonomky, bankéřkou, komerční právničky, politckých, poslankyně, politoložka, historičky, vojákyně, vědkyně, architektky, geologické, auditorka, inspektorky, správkyně, obchodnice, účetní, matematicky, archivářka, zubařky, chiropraktickou, ortopédky, archeoložky.

vztahy
Ženy tohoto náročného znamení jsou vybíravé a dají přednost „výhodné partii“ před romantickou a vášnivou láskou. Mohou působit bezmocně, ale chovají se tak proto, aby si získaly muže, který splňuje jejich představy. Ženy narozené koncem prosince a v lednu mají problémy dávat volně najevo své city a lásku. Vždy se dokonale ovládají.

Bude je proto přitahovat muž spíše extrovertní a citově založený. Pokud si je vyberete, respektive, pokud si ony vyberou vás, pak si můžete být jisti, že budou spolehlivými partnerkami, skvělými matkami pro vaše děti a pokud bude zajištěno jejich společenské postavení a materiální zabezpečení, zůstanou s vámi, i když se z manželství vytratí láska.

sex
Vůči vnějšímu světu jsou tvrdé, ale v sexuálním vztahu oddané a předány, pokud jim na muži opravdu záleží. V milostných dobrodružstvích na jednu noc upřednostňují vlastní byt, nepotrpí si na předehru a divoký sex bez okolků a předsudků mohou začít.

Tyto ženy v sobě ukrývají množství vášně, je jen na vás, zda ji objevíte. Rady si kolem sebe budují konzervativní dojem. V soukromí však neváhají popustit uzdu své fantazie. Rady zkoušejí nové věci, možná i takové, které jsou známé spíše z pornofilmů. Ženy v tomto znamení jsou zvědavé a hravé. Vyhledávají nová místa a to nejen v terénu, ale i na těle svého partnera, či na tom svém.

citlivá místa

Nejpodstatnější je, aby jejich sex bavil a líbil se jim, jinak chlapa vyhodí uprostřed noci. Vzrušující hra je přitažlivější než dosažení samotného orgasmu.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články