- Reklama -magazin

Kam ho vzít na první rande? Hvězdy přesně napoví, jaký je váš nový objev podle znamení

O znameních zvěrokruhu a povahových rysech, které je doprovázejí, se už napsalo hodně. Své hrají i při výběru místa na první rande.

Jedno je jisté. Aktuální situace i přísná opatření, které s pandemií koronavirus souvisí, nebudou trvat věčně.

A jelikož se velká část našeho každodenního fungování přesouvá do online prostoru, je docela možné, že jste přes internet poznali nového, zajímavého muže. Myslíte si, že je příliš brzy přemýšlet nad prvním setkáním?

… nemusí být. Vždyť víte, jak se říká: „Štěstí přeje připraveným.“

VODNÁŘ
Vodnář je svébytný typ člověka, navíc do značné míry individualista. Upoutáte ho odlišností a hĺbavosťou. Vodnář miluje věci nepoznané, originální, nesnáší stereotyp a ke svému každodennímu fungování potřebuje vzrušení i nové podněty.

Kromě toho ho přitahuje inteligence. Proto může být jedno z nejvhodnějších míst na první rande muzeum či galerie.

RYBY
Ryby jsou nepochybně nejspokojenější ve vlastním vesmíru a díky své hĺbavosti přitahují pozornost všech, podobně laděných jedinců.

Abyste je zaujaly a získali obdiv, vezměte muže v tomto znamení někam, kde může ukázat kreativního ducha a fantazijní náturu. Jak již jistě tušíte, nákupní centrum, restaurace a ani kino to věru nejsou.

BARAN
Beran miluje vzrušení a dobrodružství. Je zábavný a s ním po boku vám nuda nikdy nehrozí. Toto znamení ale disponuje i velkou dávkou sobeckosti, proto na slovo kompromis při prvním rande raději zapomeňte.

Hledáte ideální místo, kde ho lépe poznat? Jednoznačně zábavní park s množstvím adrenalinových atrakcí. Beran přece nezná strach a limity.

BÝK
Býci patří k opatrným znamením, kterým chvíli trvá, než se člověku úplně otevřou. Proto se budou zpočátku nejjistější cítit ve společnosti dalších lidí, ideálně přátel.

Může jít například o dvojité rande, které býků přirozeně zbaví nátlaku mluvit o sobě více, než mají v úmyslu.

BLÍŽENCI
Nejdůležitější věcí, kterou je třeba mít při seznamování se s blíží na paměti, je mluvení. Blíženci jsou notoricky známí řečníci, takže divadlo či muzikál zřejmě nejsou ideálním místem na první setkání.

Diva.sk
Zdroj: iStockphoto
Raději zajděte na kávu nebo drink, kde bývá atmosféra uvolněná a muži – blíženci mohou adekvátně projevit.

RAK
Pokud chcete jít na rande s mužem ve znamení raka, měli byste zvolit nenápadné, ba až intimní prostředí, a otázky dávat spíše neutrální. Společné vaření či zážitkový dárek mohou být tím pravým ořechovým.

Půjde přece o týmovou práci, při které budete vést dialog, avšak vyhnete se momentem ticha, které muž – rak nemá rád.

LEV
Lev je přirozeným vůdcem, je také hrdý a nemá rád prohry. Vezměte ho na místo, kde naplno vynikne jeho zručnost. Jakákoliv potupa či prohra by mohla dát vašemu slibně vyvíjejícímu se vztahu stopku.

Při volbě místa na rande mějte na paměti, že nemůžete ohrozit jeho ego. Alespoň ze začátku určitě ne. Bowling, kulečník či společenská hra, ve které vyniká, je skvělý nápad!

PANNA
Znamení panna, to je puntičkářství. Tito muži rádi věci napravují, vylepšují a opravují vše v těsné blízkosti. Přivést je řekněme do nepořádku nebo holobytu, kde jste se právě nastěhovali, není nejšťastnější nápad.

Panny v sobě ukrývají charitativního ducha a touhu pomáhat. Setkat se na dobročinné akci, zajít do útulku či nápad odnést věci dětem do dětského domova vašeho potenciálního partnera potěší.

VÁHY
Váhy jsou velmi inteligentní, ale na začátku si to nemusíte všimnout kvůli jejich lehkovážnému a obecně skromnému chování. Je jednoduché s nimi vycházet, protože jsou klidné, diplomatické povahy.

To vám výrazně usnadní „práci“ při výběru místa na první rande. Souhlasit budou zřejmě se vším, co navrhnete. V jejich případě si přece jen šplhat s dobrou restaurací a chutným jídlem.

ŠTÍR
Štíři jsou emotivní a vášniví, rádi zůstávají zahaleni rouškou tajemství. Doporučujeme vám vyhnout se situacím samotě, které by vyžadovaly příliš mnoho debat.

Místo toho si jděte prohlédnout film, který nutí člověka k zamyšlení. Následně o něm diskutujte a nechte muže – škorpióna naplno okouzlit hĺbavosťou, která je mu vlastní.

STŘELEC
Muž ve znamení střelce si vás pravděpodobně získal veselou a přátelskou povahou. Spolu s vrozeným optimismem a šarmem je to přímo fatální kombinace.

Je více než jisté, že v jeho společnosti budete sršet dobrou náladou a energií. Piknik v parku, drink v zajímavém baru, nebo procházka v lese. I ze zdánlivě banální aktivity střelci vykouzlí nezapomenutelný zážitek.

KOZOROH
Chybí jim spontánnost a věci mají rádi pod kontrolou. Dobrodružné rysy byste u nich hledali marně. V případě kozorožce nic nezkazíte ověřenou klasikou, která v tomto případě znamená večeři

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články