- Reklama -magazin

Muž ve znamení Ryby – citlivý a pozorný: Čím si ho získáte a okouzlíte?

Je mimořádně citlivý a nevědomě silně magneticky ovlivňuje jiných. Přitahují ho citové a panovačné ženy. Vždy si idealizuje těch, jejichž miluje a nevěří, že by mohli provést nějakou podlost.

Obecná charakteristika
Muži podle znamení Ryby patří k nejzranitelnějším mužům z celého zvěrokruhu. Vcítit se do jejich nálad je hotový rébus. Pokud se jim podaří spojit potenciál kreativity, bystrého mozku is kapkou pevné vůle, získají slávu a bohatství.

Často jsou bútľavými vrbami pro přátele a kolegy, a to díky diskrétnosti a intuitivní schopnosti orientovat se v náladách jiných lidí. Ovlivnitelná povaha způsobuje, že jsou otevření různým vlivům a vědí nasát energii okolí do sebe jako houba. V negativním případě to u nich může vyvolávat pesimistické naladění až deprese. Naopak inspirace a kreativní nápady jim pomáhají ve studiu i v práci.

Navzdory silné citlivosti se vyznačují obrovskou vnitřní silou. Není překvapením, pokud se zajímají o okultní vědy. Jejich motivy řízení jsou většinou zahaleny jako celá jejich osobnost tajemstvím a herecké schopnosti jsou jednou z jejich silných stránek a nemusí je uplatňovat právě na jevišti, i když oblast výtvarného, ​​hudebního nebo spisovatelského umění jim není cizí.

Lákají jejich daleké země a dobrodružství. Žijí víceméně intuitivní a intenzivní citový život jim iv chudých podmínkách zaručuje nedostupné hloubky poznání pro průměrného člověka. Sněte s nimi, oni vám odemknou své křehké srdce, otevřou svět plný záhad, budou tím, čím chcete, pokud jim zůstanete věrné.

Silné a slabé stránky
Slabou stránkou je jejich emoční nestabilita. Často jsou velmi náladoví a očekávají od světa a lidí kolem sebe nereálné věci. Další stránkou, která je spíše negativní je jejich ovlivnitelnost.

Pozitivní stránka mužů narozených v tomto znamení je jejich oddanost, citlivost a kreativita. I z obyčejné večeře dokáží udělat dobrodružství. Jsou tajemní, smyslní a romantičtí.

Kariéra
V tomto znamení se narodilo mnoho vynikajících filmařů, hudebníků, herců, fotografy, dramatiků, spisovatelů, módních návrhářů, modelek, vizionářů a náboženských stoupenců. Obvykle jsou velmi nadaní, ale chybí jim vytrvalost a disciplína k realizování nápadů. Nesnášejí žádná omezení.

K věcem, které jsou pro ně důležité, ale přistupují velmi zodpovědně. Jsou přizpůsobiví, snadno ovlivnitelní a promenliví. Mají velkou potřebu se zalíbit a být druhými přijímání kladně. I proto mají sklony k sebeobětování. Nechávají se využívat, emocionální či finančně zneužívat a různé znevýhodňovat.

Profese ve kterých se budou cítit nejlépe: praktický lékař, pediatr, sychológ, poradce, terapeut, duchovní, mnich, jogín, básník, hudebník, tanečník, herec, filmař, animátor, fotograf, módní návrhář, pracovník v reklamě, léčitel, mystik, kouzelník, námořník, potápěč, plavčík, barman, sommelier, obchodník s vínem a lihovinami, charitativní pracovník, homeopat, farmaceut, ošetřovatel rybář.

Jak na ně?
Ve vztahu vyžadují množství soucitu, prostor pro volnost a samotu. Zahrňte jejich obdivem, zorganizujte jim život, ujistěte ve víře v jejich schopnosti, v depresi jim kupte lístky na koncert a hlavně jejich nesekírujte a oni vás, svou milovanou ženu a děti zahrnou štěstím.

vztahy
Muži ve znamení Ryby vyzařují inteligenci, bystrost a dynamiku. Neflirtoval s každou a za pěkným zevnějškem musí jejich vyvolená ukrývat i ducha. Jelikož žijí z chvilky na chvíli, udrží si je pouze partnerky, které mají pochopení pro náladovost a přesvědčí je o lásce a věrnosti. Většinou však mívají více stálých přítelkyň.

Jelikož jsou nároční a hledají slušné inteligentní a zároveň oddané, přítulné a smyslné dívka, k uspokojení choutek se nedostanou tak často, jak by chtěli.

sex
Milování není vulgární nebo bezcitné, spíše nečekané, rychlé, cílevědomé a hlavně vzrušujícím zážitkem. Nejdříve si ji vezmou a potom se mohou věnovat i něžnostem. Líbí se jim šepot do ucha a hlazení po chodidlech.

Nezajímá je její postava, ale jemná a smyslná ženskost, pokorná síla a materskosť. Mají rádi tajné schůzky, románky s vdanými nebo staršími ženami. Nosí v sobě touhy, které ale nemusí za každou cenu uskutečnit, neboť nejdůležitější je být jedno tělo a jedna duše – milovat se jako muž a žena. Ideální partnerkou je žena se silnou sexuální touhou, která má již určité zkušenosti.

Rozkoš se u nich stupňuje pod tlakem bolesti. Pokud jejich současnou partnerku napadne, být divoká při sexuálních hrách, bez velkého odporu prijmu takovou roli.

Jací jsou partneři?
Sní o nereálných věcech. Láska má být nejen romantická, ale i stabilní, reálná a opětována. Sexualitu chápou jako největší potěšení, které stojí na vrcholu dlouhého úsilí. Nevyplatí se od nich očekávat hodně věrnosti.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články