- Reklama -magazin

Muž ve znamení Raka – citlivý a náladový: Čím si ho získáte a okouzlíte?

Muž narozený v tomto znamení má několik předností, kterými vyniká oproti ostatním znamením. Je velmi vnímavý, citlivý a oddaný. Má však problém se střídáním nálad a nestálostí pocitů.

Obecná charakteristika
Muži podle znamení Rak jsou velmi náladoví a jejich pocity se mění docela často. Když mají dobrý den a náladu jsou srdeční a zábavní. V nepříznivém naladěni propadají pocitu, že jim nikdo nerozumí a každý jim ubližuje.

Tito muži jsou velmi citliví a zranit je můžete velmi snadno. Mnoho věcí si berou osobně a jsou vztahovační. Nestálostí si často komplikují život v práci i ve vztazích. Lidí posuzují podle vzhledu a měnící nálady jim zabraňují vytvořit si správný úsudek.

Na jedné straně inklinují ke změně zaměstnání a k potulných způsobu života, na druhé straně lpí na své rodině. Jelikož nejsilnějším pro toto znamení je domácí prostředí, nesnesou domů, z něhož vyprchala láska.

Silné a slabé stránky
Slabou stránkou tohoto znamení je jednoznačně náladovost, která je někdy těžko zvládnutelná. Jednou jsou nahoře a jednou dole. Jejich emoce jsou nestabilní.

Silná stránka je péče o druhého a oddaná láska. Když se jednou zamilují, dávají do toho všechno. Také jsou velmi vnímaví a citliví.

Kariéra
Díky mnohostrannému nadání a činorodosti se dokáží ctižádostivý nasměrovat se na vytyčený cíl a dosahují úspěchy v práci. Šikovně zacházejí s finančně, i a proto se uplatní v bankovnictví, pojišťovnictví, investicích a nemovitostech. Filozofické založení spolu s empatií využijí v práci a psychologických poradnách. Upřednostňují svobodná povolání.

Hodí se pro práci, jako je: kuchař, číšník, pekař, učitel, pečovatel, lékař, spisovatel, bytový designér, krejčí, módní návrhář, námořník, archeolog.

Jak na ně?
Aby se stali věrnými a spolehlivými přáteli, potřebují čas k získání důvěry. Touha po znalostech je cílena spíše do minulosti, aby z ní načerpali impulsy do současnosti, a s intuicí mohli předpokládat budoucnost.

Pokud si s nimi chcete rozumět, podobajte se lepším stránkám jejich matce ve vaření, domácích pracích, obletujte je, trpělivě vyslechněte, něžně opatrujte a hýčkejte. Oni vás na oplátku zahrnou, čímž jen chcete.

V partnerství vyžaduje oporu v dobrém i ve zlém. Cítí potřebu starat se o někoho. Navzdory citlivostí a oddanosti vůbec není snadné je ovládat. Můžete si je získat rozvíjením fantazie a představivosti, které směřují k romantickému dobrodružství.

vztahy
Muži ve znamení Raka vyžadují něhu a pozornost. Rádi flirtují, ale bývají věrní. Pokud se zamilují a milují, chtějí, aby jejich láska byla opětována. Jen tak ledajakou ženu nezahrnou svým zájmům. K dáme se chovají jako gentlemani. Jsou vnímaví na krásné šaty, omamný parfém, něžné slova, prostě na všechno, co udeří na strunu romantické povahy, kterou disponují.

Nejdůležitější je, aby se v partnerství cítili bezpečně, až potom dokáží vztah povýšit na vážnou úroveň. Předtím musí prozkoumat své emoce, setkat se s přáteli a rodinou potenciálního životního partnera a pochopit, jak se cítí v nové roli.

sex
Muži ve znamení Raka jsou hluboce romantičtí a idealističtí. Vedou s partnerkou duchaplné rozhovory na stejné téma. Žena jejich vzruší až tehdy, když dokáže okouzlit svojí intelektuální stránkou a inteligencí.

Krátké dobrodružství jim není blízké. Zakládají si na hlubokých a stálých vztazích. Ze svádění dělají téměř ceremoniál. Opatrně krok za krokem odhalují před partnerkou svá tajemství milostného umění. Dlouho a něžně se zabývají jediným místem těla, aby přešli k dalšímu. Citlivou zónou je pro ně záda a hlazení od šíje směrem dolů.

Nejlépe si vychutnají sex v poloze pod ní, kdy mají vynikající výhled na poprsí, nebo polohu odzadu, protože se mohou kochat jejím pozadím. Ve fantazii si představují sex se dvěma ženami. Nejde jim o tvrdý sex, ale spíše o něžnosti.

Jací su partneři?
Touží po partnerce, na kterou se dá spolehnout. Po tom, jak se zamilují by pro ni obětovali všechno a často se stává, že jsou zaslepeni láskou. Muži v tomto znamení jsou velmi pečliví a milující.

vhodné dárky
Obvykle jsou techničtější typy a potěší jejich dárky týkající se zejména technologických novinek. Mají také rádi osobní dárky. Jsou potěšeni, pokud si dáte záležet a něco jim vyrobíte. Nemusí to být dokonalé, oni dokážou ocenit váš zájem a čas, který jste do toho investovali. Velmi si váží, pokud jim dáte něco originálního.

Mohou to být diáře z recyklovaného papíru v ručně zdobeném koženém obalu, vyřezávaná dřevěná krabička na odkládání drobností nebo ručně zdobený kus oblečení. Mezi raky najdete i spoustu fajnšmekry. Můžete jim darovat láhev kvalitního vína, drahou kávu nebo set kvalitních sýrů. Také se potěší dobré knize. Mají rádi historii a dobře si odpočinou i při nějaké detektivce.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články