- Reklama -magazin

Žena ve znamení Vodnáře je tajemná a náročná: Jakých mužů miluje, a které tahy jsou její šťastné?

Zde jsou její tajemství, ale i šťastná čísla. Jsou to nezávislé, společenské a zároveň vnitřně samotářské ženy se silnou intuicí a duchovní stránkou. Emoce a slušné chování jsou pro ně klíčové. Často jsou tajemné, ale když se otevřou překvapí tím, co všechno vědí nabídnout.

Obecná charakteristika
Myšlení žen ve znamení Vodnář je nasměrováno do budoucnosti. Mají silně vyvinutou intuici a předvídavost. Věří, že jsou schopny změnit vyzkoušené a ověřené tradiční způsoby a přijít s něčím novým a převratným. Jsou definovány jako idealistka. Milují pravdu a obvykle není jejich silnou stránkou přizpůsobovat se.

Někdy se může stát, že působí jako duchem nepřítomné. Jejich nezvyklé vnímání světa a záliby z nich dělají excentriků. Jsou výjimečné, ne všichni jim však rozumí. Mají komplikovanou povahu a rady se chovají tajemně, aby okolí zmátly.

Jejich krásou nadpřirozeně fascinují opačné pohlaví. Originální oblečení a jejich kombinace často šokují okolí. Společenská povaha upřednostňuje přátelství před partnerským vztahem. Půvab, vtip a moudrost dávají všem, ale nepatří nikomu.

Za každých okolností chtějí být finančně nezávislé od partnera, takže milionář jejich nezaujme, ale spíše hľadajp dobrého muže s čistým srdcem. Velmi si zakládají na duševní spriazenosti. Častokrát upredňostia intelektuální konverzaci před sexuálním požitkem. V maličkostech denního života dokáží být velmi přizpůsobivé, avšak vyžadují od partnera prostor na vlastní zájmy, fantastické nápady mimo tradičních výročí, občas cosi i opravit v domácnosti a pochlubit výbornou večeři. Pokud chcete Vodnářky, zapomeňte na stereotyp a ukažte otevřenost ducha.

Patří k těm, které nejen že jsou na čele, ale také určují směr. Jejich specifický způsob myšlení z nich dělá introvertka. Mají výrazné duševní schopnosti, hodně přemýšlejí a rady poznávají věci mezi nebem a zemí. Často je to však na úkor jejich psychického zdraví. Snaží se nesoudit jiných a zároveň ovládat sebe, aby nebyly zmítané emocemi a aby si vždy zachovali chladnou hlavu. Dokáží být objektivní, proto je mají lidé rádi a rádi se s nimi přátelé.

Silné a slabé stránky
Silnou stránkou žen narozených ve znamení Vodnáře je jejich idealistický pohled na svět. Jsou velmi společenské a jsou dobré posluchačky. Pořadí a umí se s člověkem spoji’t na duchovní úrovni.

Negativní vlastností je jejich neotvorenosť před tím, než někoho poznají. Rady si nechávají věci o sobě jen pro sebe a nemají potřebu sdílet soukromí s okolím. Často proto však působí chladně a nepřiměřeně.

Typická barva tohoto znamení
Barva tohoto znamení je tyrkysová, modrá a šedá. Tyrkysová a modrá se asociují s vodou, ke které mají tyto dámy velmi blízko. Obě barvy jsou pozitivní a vzbuzují u nich pocity bezpečí a zároveň v nich podněcují kreativitu.

Šedá je neutrální, ale pro Vodnářky, velmi silná a směrodatná barva. Když se jí obklopí pocítí klid a vyrovnanost.

vhodné dárky
Velmi si zakládají na tom, aby dary, které dostanou byly darovány upřímně a z lásky. Ocení jedinečnost a originalitu. Nepotrpí si na luxus a hlavně mají rády dobrodružství. Potěšíte jejich výletem do přírody, nějakým zážitkovým pobytem, ​​skvělou večeří s výhledem či vlastnoručně vyrobenou fotostenou.

Kariéra
Ve zvěrokruhu symbolizují silnou touhu po svobodě, ničení starých a prožitých struktur, pokrok, reformátorstva a humanismu. Tradičním vládcem znamení Vodnáře je i Saturn, planeta zásad, morálky a pravidel. U mnohých tohoto znamení převládá vliv Uranu, a proto mezi jejich hlavní charakteristiky patří snaha být za každou cenu originální, něčím zvláštní a duchovně svobodné.

Zároveň však lpí na morálních hodnotách, které si mnohdy vysvětlují po svém. Přátelství si cení nade vše. Pro své kamarády a známé jsou vždy spolehlivou oporou. Ženy Vodnářky jsou obvykle spontánně, živé, zajímavé, zábavné a originální. Odmítají klasické rozdělování rolí ve společnosti.

Práce musí Vodnářky intelektuální stimulovat a musí mít pocit, že slouží lidstvu jako celku. Potřebují nekonvenční práci a možnost uplatnit svoji originalitu a vynalézavost.

Mohly by pracovat jako: socioložky, humanitární pracovnice, politické aktivistky, sociální pracovnice, ekoložky, psycholožky, psychiatričky, neuroložky, hudebnice, skladatelky, léčitelky, astroložky, bylinkářky, kartářky.

vztahy
Jsou to velmi společenské bytosti a tak musí být stále mezi lidmi. Na muže mají velké nároky, proto jsou příliš vybíravé. Líbí se jim hodně mužů, ale ten, se kterým by byly skutečně spokojeny, se pro ně narodí asi jednou za sto let.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články