- Reklama -magazin

Poznejte výhody samolepících etiket

Samolepící etikety se nejčastěji používají v potravinářském a nápojovém průmyslu.

Samolepící etikety jsou vyrobeny ze struktury se 3 vrstvami. To zahrnuje lepící vrstvu, povrchový materiál a krycí vrstvu (často průsvitný nebo podkladový papír). Použité materiály při výrobě etiket musí být kvalitní, aby se dosáhlo kvality při tisku etiket.

Jaké jsou jejich výhody etiket

Univerzální – tisk etiket je snadný a rychlý. Tiskárna etiket Mikro DTP nabízí tisk etiket, které jsou vhodné pro jakýkoli typ produktu nebo povrchu. Proto jsou velmi univerzální a lze je přizpůsobit podle vlastních představ. Mohou také pojmout i tu nejpokročilejší technologii čárových kódů.

Odolnost – Vyznačují se dlouhou životností a bez roztržení vydrží jakékoli teplo či nárazy. Tiskárna etiket Mikro DTP má zkušenosti s tiskem etiket, které byly použity pro rozmanité produkty. Etikety lze přizpůsobit jakýmkoli požadavkům. Ať grafickým nebo kvalitativním. Etikety se proto nebudou odlepovat bez ohledu na to, na jaký typ materiálu je aplikujete.

Jednoduchá aplikace – Ať už aplikujete etikety ručně nebo strojově, etikety jsou vyrobeny tak, aby byla aplikace rychlá a jednoduchá.

Cenově dostupné – Mikro DTP nabízí rychlý, kvalitní a levný tisk etiket. Zjistěte, že náklady na výrobu etiket, se kterými budete spokojeni mohou být skutečně nízké.

Nezapomeňte, že samolepící etikety se vyrábějí velmi jednoduše a mají velmi malý odpad.

Rychlé dodání – Firmy dnes často vyžadují flexibilní dodávky produktů, které musí být řádně označeny. Oceníte rychlost výroby a dodání etiket. Mikro DTP si vás získá také pro tento benefit.

Tiskárna etiket Mikro DTP – tisk etiket: oceníte kvalitu, design, cenu a spolehlivost dodání.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články