- Reklama -magazin

Šťastným dnem je čtvrtek, je dobrodružná, ale přelétavá: Žena ve znamení Střelce – jaké jsou její tajemství i další šťastná čísla?

Nezávislé, intuitivní, originální a moudré. Jsou velmi ctižádostivé a obvykle mají velké plány, které se jim daří dosahovat.

Obecná charakteristika
Ženy ve znamení Střelec jsou neustále v pohybu. Mají hodně energie, jsou bystré a ostražité. Většinou mívají výrazné, zajímavé rysy obličeje. Jsou také přímočaré a čestné. Co mají na srdci, to na jazyku. Svět lží a intrik jim je cizí, proto si vysoce cení skutečné přátelství. Potřebují mít svého důvěrníka a pro přátelství udělají všechno, aby si ho udrželi. Možná i proto, že bývají často zklamané.

Mají smysl pro humor a nakažlivý smích, díky čemuž se bez problémů s kýmkoliv seznámí. Od přírody jsou to velmi tvůrčí stvoření, a proto si většinou zvolí povolání, ve kterém mohou uplatňovat vlastní nápady. Jejich verbální projev, ať už ústní nebo písemný je velmi působivý, proto z nich mohou být vynikající novinářky.

Bohužel příliš rychle ztrácejí trpělivost a pochybují o svých schopnostech. Potřebují mít u sebe někoho, kdo by je ujišťoval, že jsou opravdu dobré. Prestiž je pro ně důležitá, a proto se budou snažit získat vysokoškolské vzdělání, mít titul a patřičné společenské postavení.

Silné a slabé stránky
Silnou stránkou je jejich úrpimnosť. Pokud náhodou dostanou něco, co se jim nelíbí, na rovinu vám to řeknou. Víte vždy na čem jste. Nevýhodou je jejich přelétavost v rámci partnerství a netrpělivost.

Typická barva tohoto znamení
Barvy, které imponují tomuto znamení a zároveň v nich vyniknou jsou fialová, červená, růžová. Silné a syté barvy, které vyzařuj sílu a inspirují jejich dosahování lepších výsledků v každé oblasti života.

Motivující a rázně barvy, které jim pomáhají živit v sobě dobrodruha a silnou osobnost. Vynikají iv módě.

vhodné dárky
Střelci milují zvířátka, pokud jste se někdy povídali o pejskovi, kočce, nebo jiném domácím zvířátku, určitě by ho ocenili. Pokud na to momentálně není prostor a čas, popřemýšlejte nad ničím, co byste mohli zažít a využít společně, například pobyt v horách. Tím by určitě nepohrdli.

Potěšil by je i výlet za dobrodružstvím či překvapení zahrnují sexuální aktivitu.

Kariéra
Jsou to zvestovateľky vyšších ideálů, které pátrají po smyslu a seberealizace. Chtějí život dokonale prozkoumat a pochopit. Mají nos na nové příležitosti a jdou ke štěstí vstříc. Proto se jim obyčejně v životě daří. Pokud se jim zrovna něco nepodaří, nepropadají skepsi a hned si najdou jiný cíl. Zastávají svobodu, potřebují hodně nezávislosti. Jejich život je cestou za dobrodružstvom.Potrebujú i intelektuální stimulaci.

To jim poskytuje povolání, jako je: cestovatelka, pilotka, colníčka, turistická průvodkyně, tlumočnice, překladatelka, pracovnice na ambasádě, diplomatka, publicistka, nakladateľka, produkční, spisovatelka, profesorka, politička, chovatelka zvířat, tlumočnice, učitelka jazyků, mluvčí, ekoložka , astronomka, veterinářka.

vztahy
Nebude jednoduché jejich polapit. Potřebují hodně volnosti a svobody. Obecně milují lásku a su rady zamilované. Může se jim stát, že se zadíval do zadaného muže. Potřebují dobrodružného partnera, který bude společenský, inteligentní a přizpůsobivý. Musím jim dát dostatečnou volnost a zároveň docenit jejich kvality a patřičně jim to dávat najevo.

Mají talent na to, aby muže dokonale zmátli. Žádný muž se nevyzná v tom, zda chtějí pouze strávit vášnivou noc, nebo hledají skutečný vztah. Stále hledají muže, který by jim poskytl oporu. Když se zamilují, často se chovají iracionálně a jako pomatené. Partnerovi se naplno předají, a proto se těžko vyrovnávají se zklamáním.

sex
Málokdo je v líbání tak překvapivý jako ženy tohoto znamení. Mají rádi spontánnost a nechtějí se vázat žádnými zavedenými rituály. Každá pusa od nich je jiná a právě to je na vztahu s nimi nejvzrušivější. Jednou vás šokují polibkem, který vám až vyrazí dech, jindy se chtějí zahrát jen krátkými něžnými pusa, které jsou však plné citů.

Ženy v tomto znamení jsou akční, dobrodružné a silně nezávislé. Z času na čas ocení romantiku. Jsou to něžné stvoření se šibalským pohledem. Zábrany v sexu jsou pro ně neznámým pojmem. Fascinuje jejich chuť smyslnosti. Erotické touhy si rady vyzkouší kdekoli a nejlépe v přírodě, kde zažívají pocity volnosti a dobrodružství. Nestydí se ani za žádostivost a otevřeně dávají najevo, co očekávají.

Dlouhá něžná předehra jim nic neříká. Na vydráždění stačí málo a hned třeba podjet k vyvrcholení krátkého představení. Líbí se jim pohrávání s vlasy, hlazení a krouživé masírování boků a stehen.

Co v mazlení nevyžadují před tím, tak očekává potom. Pokud muž po vlastním uspokojení usne, zklame je na celé čáře. Milují polohu nahoru a pozorují ho jako nad sebou ztrácí kontrolu. Jelikož nedokáží oddělit lásku od sexu, často přelétajícího.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články