- Reklama -magazin

Velký horoskop na leden: Blíženci by měli více jednat, jedno znamení čeká hned několik skvělých momentů

Začněte leden s čistým štítem a připravte se na důležité novinky, které ho ovlivní již od jeho úvodu. Dlouho jste čekali na takové pozitivní zprávy, nyní musíte rychle jednat, abyste je dokázali zpracovat a přeměnit na realitu.

Beran
Leden vás zastihne v dobré kondici. Budete plné energie a nápadů, které promítněte zejména do pracovního prostředí. Právě tam vás čeká velmi rušné, ale zároveň i plodné období.

Připravte si půdu na velké úspěchy, které přijdou během prvního pololetí 2021. Buďte důsledné zejména při malých detailech, které vám mohou pokazit vaše snažení. Tento měsíc se bude nést iv znamení peněz. Musíte si udělat pořádek v soukromých financích, ale pokud máte na starosti i ty firemní, myslete i na ně. Vaše vztahové záležitosti omámit velké vášně.

Nebude jednoduché udržet je pod kontrolou, ale pokud nechcete, aby to vyústilo do velkého konfliktu nebo nějaké nesmyslné chyby, musíte se ovládat.

Býk
Velkou výhodu mají zejména ty ženy narozené ve znamení Býka, které čekají během ledna nějaké důležité zkoušky. Pro ně nastává vynikající období, během kterého dosáhnou skvělé výsledky.

Na otázky ohledně svého soukromí budete reagovat velmi citlivě. Jenže lidé to nemyslí špatně a chtějí vám pomoci při problémech, které vás trápí celou dobu. Leden se pro vás ponese i v romantické atmosféře, ale největší užitek z toho budou mít ty nezadané.

Tím se podaří setkat hned několik zajímavých mužů a dva z nich o ně projeví zájem. Proto se připravte na velkou dilema, kterou bude muset vyřešit vaše srdce. Dávejte si pozor, pokud vás čeká zahájení nějakého nového projektu. Když mu nevěnujete dostatek energie, tak vám nemusí vyjít.

Blíženci
Méně se strachujte a více jednejte. Zapamatujte si toto heslo, které během následujících týdnů sehraje velmi rozhodující roli. Už tradičně se totiž v některých bodech zaseknete a nebudete vědět, zda byste neudělali krok mimo.

Namísto riskování, které by vám definitivně přineslo úspěch, budete zbytečně váhat a nic nedosáhnete. Buďte razantněji a nenechte nic náhodě. Podaří se vám opět uhladit vztahy s jedním z kamarádů, se kterým jste se teprve nedávno stačili rozlít. Velmi vás to trápilo a trochu vám to i pokazilo Vánoce.

Nechtěli jste to takto uzavřít a proto budete rady, že dostanete opět šanci nejen popovídat se o tom, ale také urovnat napjatou situaci. V lednu také myslete na zdraví a udělejte podstatné preventivní kroky, které vás ochrání před viry.

Rak
Hrozí vám aférka v pracovním prostředí. Zapletete se s kolegou, který ani není váš tip, ale vášně vás ovládnou více než reálné smýšlení. No nakonec se kvůli tomu budete cítit velmi rozpačitě.

Rady byste z toho vycouvali a tvářili se, že se nic nestalo a vás se to netýká. Jenže tento muž se vůbec nebude chovat džentlmenská, neboť bude vaši avantúrku dokola rozmazávat a vy se kvůli tomu budete cítit velmi nepříjemně.

Všechno se to podaří zahrát do autu až na konci měsíce, když pochopíte, že už v budoucnu nepůjdete do takového rizika. Pokud máte pocit, že se cítíte unaveně, tak byste si měli vzít po tom vše alespoň pár dní volna a zajít někde, kde si můžete od všeho odpočinout.

Lev
Váš lednový osud výrazně ovlivní postavení slunce. To se nekompromisně zaměří na vaši práci a ukáže vám, kde jsou její slabiny. Namísto vyplakávania to však berte jako velkou pomoc, které se jiným lidem nedostane.

Vy totiž na rozdíl od konkurentů budete vědět, kde máte své mezery a jak byste je měli napravit. Co nejdříve se pusťte do jejich odstraňování, abyste již v únoru byly připraveny na důležité pracovní úkoly.

Letos se bude nést v kariérním znamení, podaří se vám postoupit o kousek dál, ale nic nedostanete zdarma, takže na sobě hned tvrdě pracujte. Důsledně si vybírejte partnerů, se kterými budete uzavírat libovolnou smlouvu. Jde o dlouhodobý závazek, tak neudělejte osudovou chybu.

Panna
Vaši blízcí budou překvapeni z toho, s kolika nápady přijdete v lednu. Několik z nich budou užitečné a pomohou všem kolem vás. Dostanete druhý dech, který přišel po krizi, kterou jste překonali v průběhu podzimu.

Tehdy jste se pracovně necítili ve své kůži a čekali jste, kdy už z vás tato smůla opadne. Toto období jste protrpěli, nyní se můžete konečně nadechnout a začít pracovat na plné obrátky.

Soukromý život půjde kvůli tomu mírně do ústraní. No dávejte si pozor, abyste zejména svého partnera nevytiskly na okraj zájmu, což by ho mohlo velmi dotknout. Když vám bylo těžko, byl po vašem boku, proto ho nyní nemůžete zradit. Některé dny se budou nést v povznesené náladě, což způsobí splnění vašich malých tajných přání.

a ponese ve vašem znamení, proto vám bude patřit mnoho skvělých momentů. Projeví se to především v pracovním prostředí, kde díky své píli dostanete zasloužené úspěchy.

Tím si připravíte vynikající startovní čáru pro jeden projekt, který na vás čeká už v nejbližších měsících. Zatímco kolegové budou ještě v ospalé sváteční náladě, vy už dostanete první informace a podniknete důležité kroky na to, abyste byli dobře připravené a mohli o to zabojovat se všemi silami.

Úvod roku bude velmi stabilní iz hlediska rodinného života. Tam se vám podaří zažehnat krizi, která se rýsovala během předešlých týdnů a začala se uklidňovat během Vánoc. Nyní ji definitivně pošlete do zapomnění a najdete cestu k tomu, jak spolu vycházet bez hádek.

štír
Dejte si záležet na dobré komunikaci. Pokud to v jakékoliv sféře svého života v tomto směru podceníte, dostanete se do velkých problémů. Proto se pokuste chovat co nejrozumnější, abyste ještě před výbuchem dobře rozdýchali a pokusili se o tom ještě jednou promluvit.

Uvidíte, kolik sporů s tím zažehnat a o kolik klidnější bude leden. V druhé polovině měsíce budete muset ubrat ze svých aktivit. Dosud jste šli naplno, jenže i vy potřebujete trochu odpočinku. Pokud si to nedokážete uvědomit samy, vaše tělo vám to napoví.

Věnujte tento čas sobě, objednejte se ke kosmetičce, na masáž, užívejte si takové zvolnění a čerpejte sílu na další dobrodružství. Ve vztazích to bude velmi emotivní období, které vyústí do zajímavého rozuzlení.

střelec
Tak už to přišlo, už je tu čas velkých rozhodnutí. Trošku se vám do toho nechtělo pustit, jenže teď už nebudete mít jiné možnosti. Vyhraďte si proto hned první volný den a začněte jednat.

Od vašeho verdiktu závisí i osud jednoho dalšího člověka, tak ho už nenechávejte v takovém napětí a řekněte i jemu, jaké kroky byste chtěli brzy podniknout. Leden vám přinese jeden problém, který se vám naštěstí podaří zažehnat.

Opět nastartujete svou charisma, která přesvědčí ostatní lidi o tom, že to s nimi myslíte dobře a tohle byl jen jeden velký omyl. Po všech těchto náročných dnech přijde na konci měsíce zasloužený odpočinek, který strávíte s vaší nejbližší osobou. Tehdy už nic neřešte, vypněte hlavu a pouze relaxujte.

Kozoroh
Pokud máte vlastní rodinu, následující týdny budou točit kolem ní. Na jedné straně budou stát vaše děti, které budou vyžadovat vaši pozornost, protože se budou cítit nepochopené.

Na druhé straně bude partner, který má pocit, že jste ho zanedbávali a kvůli tomu prožívá osobní krizi. Nebudete vědět, kde byste měli skočit a jak to všechno napravit. Proto budete rady, když konečně půjdete do práce a tam se vám naskytne tradiční stereotyp.

Najednou budete v oáze klidu a nic vás tam nevyvede z míry. Díky tomu budete mít až nečekaně vynikající pracovní výsledky. Vaši nadřízení se nebudou stačit divit, kde se ve vás vezme tolik entuziasmu a nápadů. Jejich okouzlení využijte na to, že požádáte o zvýšení platu nebo jinou výhodu.

Vodnář
Zima patří k vašim oblíbeným ročním obdobím, proto i během ledna budete zářit. Podaří se vám zaznamenat několik úspěchů, které jste nečekali ani v nejlepším snu.

Dávejte si pozor, protože každá výhra přináší minimálně jednoho nepřítele. Proto pokud vám někdo nebude přát, snažte se to s ním vyjednat hned. Nedovolte mu, aby vám pokazil dobrou náladu a tu příjemnou atmosféru, která se rozhostila kolem vás.

Nejkrásnější odměnou bude pro vás láska. Nezadaným se podaří najít osobu, která bude slyšením vašich tužeb. A ty z vás, které žijí ve vztahu, budou mít úžasné romantické období, které se ponese ještě iv následujících měsících. Zapamatujte si také jednu radu – nechte si některé nápady na později, protože nemůžete hned v úvodu roku vystřílet všechny trumfy.

ryby
Nyní byste měli hodit za hlavu všechny starosti, které vás trápily na sklonku minulého roku. Udělejte za nimi tlustou čáru a berte leden jako novou startovní čáru.

Promyslete si, čemu byste dali přednost. Zda se chcete vylepšit v některých pracovních dovednostech, nebo se zaměříte na soukromí a napravíte některé vaše vztahy. Když si vyberete druhou možnost, tak si vedle řešení rodinných záležitostí najděte i prostor pro sebe.

Nemůžete opět další měsíc promrhat pouze na ostatních a vaše zájmy půjdou do pozadí. Buďte už trošku sobečtější, abyste mohli konečně říci, že se vám podařilo odpočinout si, najít si novou zálibu nebo zažít něco originálního, co se vám už velmi dlouhou dobu nepodařilo.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články