- Reklama -magazin

Aby vás šéf finančně „nevykostil“

Do práce se chodí pro peníze. Mohou však nastat případy, kdy je svému šéfovi budete muset vrátit anebo doma rozbít prasátko a přinést ze svého. Říkáte si, že to není možné? Ale je. A dokonce k tomu budou mít šéfové i oporu v zákoně. Jedná se o případ, kdy svému zaměstnavateli způsobíte škodu a on se na vás finančně zhojí.

Až trojnásobek platu

Zákon hovoří neúprosně. Až trojnásobek platu bude žádat majitel společnosti, kterému jste v pracovním poměru způsobili škodu. Jedinou prevencí, jak se placení vyhnout, je mít kvalitní pojistku. Pojištění odpovědnosti zaměstnance je tím pravým ořechovým. Vztahuje se na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu.

Pojistné plnění až do půl milionu

Znáte to! Ať si dáváte pozor sebevíc, někdy se prostě všechno uhlídat nedá a kalamita, nachystaná každodenním životem je na světě. Ať už rozbijete služební auto, ztratíte notebook nebo překazíte firmě zakázku století, dají se peripetii celkem elegantně řešit. Pojištění odpovědnosti zaměstnance vás kryje až do výše půl milionu korun.

Pojištění na míru

S pojištění ERGO nemusíte škodu zaměstnavateli hradit sami. Pojišťovna ERGO nabízí speciální tarif pro administrativní pracovníky i pro vlastníky služebního vozu. Pojistit si můžete i svěřené věci, jako je notebook, mobil, technické vybavení. Vaše pojištění platí po celém světě, což oceníte zejména v případě častých služebních cest. Limit pojistného plnění v rozmezí 50 – 500.000 Kč si můžete zvolit sami a přizpůsobit si tak i cenu pojištění.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články