- Reklama -magazin

Muž ve znamení Střelce – vášnivý a přelétavý: Čím si ho získáte a okouzlíte?

Obecná charakteristika
Muži podle znamení Střelec jsou praktičtí, v citové sféře nikdy neslibují věčnou lásku, ale s nevinným výrazem chlapeckých očí pravdivě vyznávají, že jim jde o rozptýlení na jednu noc. Ženy si vztah s nimi vykládají obvykle vážnější, jakým ve skutečnosti je. Vzbudí u nich domýšlivost. Povrchními vztahy se netají. Nejde jim však pouze o sex, jen se zapletou trochu nepromyšleně do flirtů.

Sami se musí rozhodnout, že se ožení. Pokud jsou k sňatku domáčknutí, manželství bude směřovat do záhuby. Střelci jsou přátelští a sebejistí. Jsou to rození herci. S lehkostí se pohybují v nejvyšších společenských kruzích a jejich šarm a přátelská povaha jim zaručuje přízeň okolí.

Vnitřní strach, že něco zmeškají, je nutí být aktivní a všude tam, kde se něco nového a neobvyklého děje. Zajímá je vše, co je právě módní a „in“. Střelci očekávají velkolepost ve všech aspektech života. Proto mohou působit domýšlivě. Dalším jejich negativním rysem je přílišné slibování.

Silné a slabé stránky
Silnou stránkou je, že jsou dobrodružní, průbojní a nikdy se nevzdávají. Jdou si za svým a vědí co od života chtějí. Pokud něco nesplňuje jejich kritéria, bez váhání se toho zbaví a vymění. Týká se to i partnerství, takže tato vlastnost se dá považovat i za jejich slabou stránku. Přelétavost a náročnost na sebe i na své okolí.

Kariéra
Střelci jsou předurčeni na úspěch. Proto se nemusí bát zariskovat a zkusit nějaké podnikání. V práci, kterou vykonávají obvykle dosáhnout vysoké postavení, neboť kromě schopností, které mají, jsou narozeni pod šťastnou hvězdou.

Jsou velmi ctižádostiví a vědí co chtějí. Pokud tvrdí, že mají pravdu, tak to tvrdí na základě zkušeností. Touží po hodně penězích a milují luxus a materialismus. Tvrdí, že peníze jsou na to, aby se míjely. A tak ženě, o kterou mají zájem dokáží udělat radost velkorysým a nákladným dárkem.

Střelci potřebují volnost a intelektuální stimulaci. To jim poskytuje povolání, jako je: cestovatel, pilot, celník, turistický průvodce, tlumočník, překladatel, pracovník na ambasádě, diplomat, publicista, nakladatel, spisovatel, reklamní agent, obchodní cestující, burzovní makléř, duchovní, filozof, právník, profesor, politik, advokát, lobbistů, politický komentátor, zahraniční dopisovatel, tiskový mluvčí, PR, osobní trenér, krupiér, gambler, paparazzi, lovec, chovatel zvířat, veterinář, zoolog, astronom, ekolog, meteorolog, profesionální sportovec, učitel jazyků, pracovník CK, pracovník v aeroliniích, vývozce, obchodní manažer, poradce.

Jak na ně?
Na partnerku mají vysoké požadavky, a právě proto je románky nemívají dlouhé trvání. Snaží se partnerku utvářet podle svých představ, dokud nedosáhnou úplnou spokojenost. Pokud si je chcete získat, nedávejte jim všechno, co chtějí, jen buďte takovou, jak chtějí – zábavná s mimořádnými schopnostmi.

Jsou žárliví, ale žárlivé scény u žen doslova nenávidí. Musí mít pocit, že si mohou dělat co chtějí, protože jinak se cítí omezováni. Nemají rádi, pokud jim příliš oponujete. Příliš sebevědomé ženy nejsou pro ně lákavé. Držte se v pozadí, ale vysílejte jasné signály. Tak jejich zlomíte spíše než přímým útokem.

vztahy
Do své vyvolené investují hodně a na oplátku očekávají fyzickou i duševní harmonii. Své partnerky často mění, ale do každého dalšího vztahu vkládají stejný optimismus. Stále hledají něco nového a vzrušující, a tak se často vrhají z jednoho milostného dobrodružství do druhého. Stále žijí v naději, že současná přítelkyně je ta pravá.

Jsou duchaplní, šarmantní, okouzlující a jakmile uvidí atraktivní ženu, vystartují po ní. Suverénně balí vytipován objekt své nezkrotné touhy a zároveň nasadí mladistvý výraz bezbrannosti.

V žádném případě s nimi není nuda. V každé společnosti jsou vítáni a tam, kde je mnoho žen a každá je úplné jiná, prostě nemohou odolat. Nejlepší jim chutná vzácná kořist, která dělá drahoty.

sex
Oblibují lechtivé konverzace. Jsou intelektuální založení a láká je, pokud mohou o ženu takto zabojovat. Podvědomě vyhledávají slabší ženy, které potřebují jejich ochranu. Stačí jeden smutný pohled a hned upoutáte jejich pozornost.

Předehra je pro ně rozkošnicky aperitiv plný polibků a her prstů na rychle zjištěných erotogenních zónách partnerky, vždyť zkušeností mají bohaté. Jejich nejcitlivějšími místy jsou šíje a hruď.

Mají rádi polohu odzadu vestoje. V sexu mají vždy připravené překvapení a nechat se ulovit Střelcem je vždy krásným zážitkem. Nad city u nich jednoznačně vyhrává vášeň. Potřebují hodně erotických stimulů. Romantiku většinou odtlačí na druhou kolej.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články