- Reklama -magazin

Muž ve znamení Vodnáře – komplikovaný a tajemný: Čím si ho získáte a okouzlíte?

Výjimečný muž, který však často přivádí ženy k šílenství. Umí být velmi citově zablokovaný a emočně uzavřen. Milujúedobrodružstvo a změnu, a to i v rámci vztahů.

Obecná charakteristika
Muži podle znamení Vodnář věří, že jsou schopni změnit vše, co si umíní. Často je to i pravda. Jsou velmi rázní, cílevědomí, a když se jednou rozhodnou pro nějakou věc či činnost, neotáčejí se zpět a jdou rovnou za cílem bez váhání a zpochybňování sebe. Jsou přímočaří a upřímní. Nesnášejí lež a jen velmi těžko jejich přesvědčíte o své pravdě.

Často se mohou zdát nedostupní a chladní. Nepřipouštějí si k sobě všechny a své přátele si důkladně vybírají. Jsou však velmi společenští a potřebují být obklopeni lidmi. Mají komplikovanou povahu a rádi se chovají tajemně, aby okolí zmátly. Pokud si Vodnářů vyberete za svého partnery, pak byste měli vědět, že citové projevy považují za slabost.

Velmi rádi poslouchají a analyzují problémy jiných. úžba po nezávislosti je žene stále do nových dobrodružství. Pokud je žena nedostane před oltář, tak je obvykle pouze další čárkou v notesu jejich vědeckých pozorování povahy žen.

Silné a slabé stránky
Silnou stránkou je jejich průbojnost a zároveň dobré komunikační schopnosti. Jsou velmi dobří společníci a super se s nimi vypráví o různých tématech života, protože jsou výjimeční posluchači.

Nevýhodu je jejich citová nestálost a chladnost. Ik té nejmilovanější osobě umí být bezcitní a udržovat si určitý odstup, protože svoboda je jejich druhým jménem.

Kariéra
Jsou velmi cílevědomí a pracovití. Když si něco umíní, tak to i dosáhnou. V práci se jim daří v mnoha ohledech a hodí se na několik pozic, kde vědí uplatnit svou komunikativnost a empatii.

Najkomfornejšie se cítí v práci, která je intelektuální stimuluje. Vodnáři potřebují nekonvenční práci a možnost uplatnit svoji originalitu a vynalézavost.

Mohly by pracovat jako: sociolog, humanitární pracovník, politický aktivista, sociální pracovník, ekolog, liberální politik, psycholog, psychiatr, neurolog, chiropraktik, inovátor, astronom, raketový či kosmický specialista, letecký mechanik, vědec, výzkumník, archeolog, programátor, meteorolog , spisovatel science fiction, hudebník, skladatel, léčitel, astrolog, jasnovidec, bylinkář, kartářka, podnikatel nebo technik v oborech, jako je letectví, atomová energie, medicína, počítačová technika, robotika, elektronika, metalurgie, těžební průmysl, astronomie nebo fyzika, pracovník reklamní agentury, pracovník marketingu, prognostik, homeopat, cestovatel.

Jak na ně?
S těmito muži to skutečně není jednoduché. Tak, jak experimentují oni se ženami, budou experimentovat i se svými pocity a tipovat, co si asi může žena myslet a co asi myslela, když vyslovila to, či ono. Jsou detektivy, a to nejen co se týče pocitů.

Lákají jejich záhady a tajemství. Proto mají rádi tajemné ženy. Největší šanci získat si je má ta, co je nejtajemnější a vůbec nejeví zájem. Pokud ho chcete, neoponujte mu. Dříve totiž odpustí nevěru jako omezování vlastní svobody.

vztahy
Jejich lásku či pozornost si získá pouze nadpozemská, nedostupná éterická víla, o které mohou snít svůj nekonečný sen. Kytici lučních květů dokáží darovat s takovými galantní slovy, že by jejich nenahradily ani diamanty. Manželství se však vyhýbají tak dlouho, jak je to jen možné.

Bojí se, že by se upnuli jen na jednu ženu, a tak by se nemohly věnovat vyřešení problémů celého lidstva. Partnerku si vybírají i na základě jejího intelektu a společných zájmů. Rádi se povídají, takže potřebují, aby měli u sebe polovičku, se kterou jsou na stejné vlně. Pro děti jsou ideálními posluchači a kamarády.

sex
Sex je pro ně pouze součástí ideálu a více jejich fascinuje mechanismus vztahu muže a ženy. Berou to jako kousek skládačky, která musí zapadnout, ale není směrodatná. Mají působivé vystupování, vynikající vkus a bystrý odhad na lidi. V souvislosti se ženami plaše vyčkávají, dokud se ona chopí iniciativy. Perfektně dokáží skládat komplimenty, ale nikdy si jimi nemůže být jistá. Je to s nimi asi takto: „Kam vítr, tam plášť“.

Jiskření na duševní úrovni je pro ně více než samotné fyzické vzrušení. Zamilovávají se často, protože hledají dokonalou lásku. Když ji najdou, obávají se závazku a ztráty svobody. Stále hledají něco vzrušující. Pokud se jednou zamilují, nosí svou ženu na rukou a umí být silní romantici. V předehře se ztrácejí v detailech jejího těla a je na ní, aby je řídila a aktivně je sváděla. Jsou citliví na hru s vlasy, hlazení po šíji a masáž lýtek a chodidel.

Experimenty v samotném milostném aktu jsou pro ně více než stabilně oblíbená poloha. Cokoliv stejné a očekávané jejich nudí. Nemusí to být právě akrobatické kousky, ale variace rychlých a pomalých pohybů v různých polohách.

Další články autora

Komentáře

PR článek

Nejnovější články